Карта пам'яті Lexar FLY microSDXC UHS-I 256 ГБ (LMSFLYX256G-BNNNG)
Фото 8 |
Lexar FLY microSDXC UHS-I 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar FLY microSDXC UHS-I 256 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Fly 256 GB UHS-I microSDXC karta pamięci LMSFLYX256G-BNNNG | 125 zł |
Lexar FLY 256GB microSDXC UHS-I( 90/160 MB/s ) RF-SDMIC-LXE-060 | 160 zł |
Karta Lexar FLY SDXC 256 GB UHS-I A1 V30 (LMSFLYX256G-BNNNG) | 159 zł |
Karta Pamięci Lexar Fly Microsdxc 1066X Uhs-I / R160/W90Mb (C10/A2/V30/U3) | 156 zł |
Karta pamięci Lexar 256GB FLY UHS-I microSDXC | 129 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Lexar FLY microSDXC UHS-I
Ціни на Lexar FLY microSDXC UHS-I |
---|---|---|---|---|
Lexar FLY microSDXC UHS-I 64 ГБ | від 58 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar FLY microSDXC UHS-I 128 ГБ | від 80 zł | 8 пропозицій | ||
Lexar FLY microSDXC UHS-I 256 ГБ | від 125 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →