Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ
Фото 14 |
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ
Усі ціни 26 →Sandisk Extreme Pro SDSQXCD-256G-GN6MA Karta Pamięci Czarny 256GB | 138 zł |
SanDisk Extreme Pro microSD/SD - 200MB/s - 256GB | 149 zł |
SanDisk Karta Extreme Pro microSDXC 256GB 200/140 MB/s A2 U3 SFSANMD256SQX | 207 zł |
SanDisk microSDXC Extreme Pro 256GB 200/140 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 RF-SD | 159 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO microSDXC 256GB | 159 zł |
Першому гравцеві приготуватися
Компанія SanDisk як італійський дон, що сидить на чолі столу з іншими гравцями на ринку флеш пам'яті. Саме SanDisk колись придумала формат microSD, який став галузевим стандартом, і саме вона відповідає за багато проривні технології в цій справі. Приставку Pro в назві цієї картки вставили не просто для красного слівця. В теорії це один з найбільш швидких варіантів в класі microSD.
Король синтетичних тестів
Враховуючи, що темою дня є фото і відеозйомка, почнемо з лінійних швидкостей читання і запису. Картка дозволяє зчитувати інформацію зі швидкістю до 170 МБ/с Швидкість запису при цьому може досягати 90 МБ/с. принаймні, такі цифри наводить компанія-виробник у паспорті моделі. Але тут є один нюанс: на сайті написано, що для отримання швидкості 170 МБ/с вам буде потрібно «пристрою відповідного класу». Наприклад, фірмовий кардридер. У всіх інших випадках швидкість упреться в стелю 95 МБ/с. тобто техніки, яка зможе в повній мірі заспівати з цією картою, поки не так вже й багато. Зате вона належить до класу А2, завдяки чому в смартфоні буде працювати зі швидкістю внутрішньої пам'яті. Але це вміють і інші картки подешевше, тому купувати її чисто для смартфона ― це сумнівна ідея.
Стабільність і надійність
Тепер повертаємося до позитивних новин. По-перше, SanDisk Extreme Pro показала себе ну дуже стабільною в плані швидкості роботи. Ніяких перепадів і осідань не було навіть після затяжних стрес-тестів. Для професіоналів це вкрай важливо. Не менш важлива надійність, з якою у SanDisk теж повний порядок. На профільних форумах часто хвалять їх стійкість і довголіття. І навіть якщо карта вийде з ладу, відновлення даних відбувається простіше і ефективніше, ніж при поломках карт інших виробників, а довічна гарантія покриє всі незручності.
Модификації SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 49 zł | 25 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 78 zł | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 138 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 279 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ | від 522 zł | 17 пропозицій |