Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB
Zdjęcia 14 |
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB
Wszystkie ceny 27 →Sandisk Extreme Pro SDSQXCD-256G-GN6MA Karta Pamięci Czarny 256GB | 138 zł |
SanDisk Extreme Pro microSD/SD - 200MB/s - 256GB | 149 zł |
SanDisk Karta Extreme Pro microSDXC 256GB 200/140 MB/s A2 U3 SFSANMD256SQX | 207 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO microSDXC 256GB | 159 zł |
SanDisk microSDXC Extreme Pro 256GB 200/140 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 RF-SD | 159 zł |
Gotowy gracz pierwszy
SanDisk jest jak włoski don na czele tabeli z innymi graczami na rynku pamięci flash. To właśnie SanDisk wynalazła kiedyś branżowy standard formatu microSD i to ona jest odpowiedzialna za wiele przełomowych technologii w tym biznesie. Przedrostek Pro w tytule tej karty został wstawiony nie tylko do ust do ust. W teorii jest to jedna z najszybszych opcji w klasie microSD.
Król testów syntetycznych
Biorąc pod uwagę, że tematem dnia jest fotografia i wideo, zacznijmy od liniowych prędkości czytania i pisania. Karta może odczytywać informacje z prędkością do 170 MB/s. Prędkość zapisu może wynosić do 90 MB/s. Przynajmniej takie liczby podaje firma produkcyjna w paszporcie modelu. Ale jest jedno zastrzeżenie: strona internetowa firmy mówi, że do uzyskania prędkości 170 MB/s potrzebne są „urządzenia odpowiedniej klasy”. Na przykład markowy czytnik kart. We wszystkich pozostałych przypadkach prędkość osiągnie pułap 95 MB/s. Oznacza to, że nie ma tak wielu technik, które w pełni poradzą sobie z tą kartą. Należy jednak do klasy A2, dzięki czemu smartfon będzie działał z prędkością pamięci wewnętrznej. Ale inne tańsze karty mogą to zrobić, więc kupowanie go wyłącznie do smartfona jest wątpliwym pomysłem.
Stabilność i niezawodność
Wróćmy teraz do pozytywnych wiadomości. Po pierwsze, SanDisk Extreme Pro okazał się bardzo stabilny pod względem szybkości. Nie było spadków i spadków nawet po długotrwałych testach warunków skrajnych. To niezwykle ważne dla profesjonalistów. Równie ważna jest niezawodność, z którą SanDisk również jest w idealnym stanie. Na specjalistycznych forach często chwali się ich trwałość i długowieczność. A nawet jeśli karta się zepsuje, odzyskiwanie danych jest łatwiejsze i wydajniejsze niż w przypadku awarii kart innych producentów, a dożywotnia gwarancja pokryje wszelkie niedogodności.
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 49 zł | 26 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 78 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 138 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 279 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB | od 521 zł | 17 oferty |