Karta pamięci SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 GB
Wideo 2Zdjęcia 12 |
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256Gb |
|
Wydajna pamięć masowa do obsługi ogromnych ilości danych w sposób zapisywania nieskompresowanych plików RAW podczas zdjęć seryjnych lub nagrywania filmów 4K o wysokiej szybkości transmisji bitów. W trybie odczytu karta pamięci zapewnia szybkość działania do 1700 MB/s, podczas zapisywania informacji - do 1200 MB/s. Również karta SanDisk Extreme Pro CFexpress Type B 256Gb jest wstecznie kompatybilna z niektórymi kartami XQD - można ich używać w topowych aparatach z odpowiednim oprogramowaniem.
Praca napędu jest dozwolona w zakresie temperatur od -10 °s do +70 °s. Spokój o bezpieczeństwo danych na pendrive zapewnia pięcioletni okres gwarancji oraz korzyści płynące z autorskiego oprogramowania RescuePRO Deluxe. Nazwany program pozwala w łatwy sposób odzyskać utracone lub przypadkowo usunięte pliki. Zapłatą za tak wybitne cechy jest wygórowany koszt karty pamięci. Należy jednak pamiętać, że model jest w całości przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 GB
Wszystkie ceny 21 →SanDisk Karta Extreme PRO Cfexpress typu B 256 GB do 1700 MB/S do wideo RA | 1 390 zł |
SanDisk Extreme Pro CFexpress - 1700MB/s - 256GB | 1 037 zł |
SanDisk Professional PRO-CINEMA CFexpress VPG400 Type B 256 GB RF-CF-SND-0 | 1 918 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO CFexpress Card Type B 256GB | 1 058 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO CFexpress Card Type B 256GB | 950 zł |
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B
Ceny na SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 GB | od 376 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 GB | od 488 zł | 13 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 GB | od 616 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 GB | od 1 596 zł | 14 oferty |