Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB (SDSQXCY-064G-GN6MA)
Zdjęcia 14 |
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB
Wszystkie ceny 27 →Sandisk Extreme Pro SDSQXCU-064G-GN6MA Karta Micro Sd Czarny 64 GB | 49 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO microSDXC 64GB | 74 zł |
SanDisk microSDXC Extreme Pro 64GB 200/90 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 RF-SDMI | 62 zł |
SanDisk Karta pamięci SANDISK EXTREME PRO microSDXC 64GB 200/90 MB/s UHS-I | 69 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO microSDXC 64GB | 74 zł |
Prędkość nagrywania
Twierdzi się, że Extreme Pro spełnia ogólną klasę prędkości C10, klasę UHS U3 i klasę prędkości wideo V30. Osobno ogłoszono, że karta spełnia wymagania klasy A2 do pracy z aplikacjami mobilnymi, grami itp. do 90 MB/s. Jak widać, prefiks Pro w nazwie nie tylko istnieje, na papierze to jedna z najszybszych kart microSD.
Oczekiwania i rzeczywistość
Jednak takie twierdzenia SanDisk muszą zostać zweryfikowane (z doświadczenia). W praktycznych pomiarach okazało się, że nie w pełni odpowiada deklarowanym cechom. Nie byliśmy w stanie uzyskać liniowej prędkości zapisu 170 MB/s. Rzeczywista wartość okazała się nieco poniżej 100 MB/s, testy syntetyczne nakreśliły podobny obraz. I tu chodzi o małą sztuczkę, o której wspomina się w małym przypisie na stronie internetowej firmy: „Aby uzyskać taki wynik, potrzebne jest urządzenie odpowiedniej klasy”. Na przykład markowy czytnik kart, który nadal musisz znaleźć. Okazuje się, że historia jest jak z dyskiem SSD PCI-E czwartej generacji: prędkości są szalone, ale w sprzedaży jest bardzo niewiele sprzętu, który jest gotowy do obsługi takich prędkości.
Świetne dla smartfonów
Extreme Pro nie był pod wrażeniem wydajności w operacjach na małych blokach: podczas pisania wskaźniki wydajności okazały się tylko nieznacznie wyższe niż wymagania określone przez klasę szybkości A1. Innymi słowy, możliwości podane w specyfikacji Extreme Pro nieco upiększają jego możliwości. Bez względu na to, że jego realna wydajność nie jest tak imponująca jak papier, to wciąż jest jedną z najszybszych kart microSD na rynku. Biorąc pod uwagę całkowitą ochronę przed wszelkimi przeciwnościami losu i cenę, która jest znacznie niższa niż cena na starcie, otrzymujemy dość ciekawą opcję do różnych zadań, czy to jest zapasowa pamięć w smartfonie, czy pamięć główna dla kamery sportowej .
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 49 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 78 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 138 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 279 zł | 16 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB | od 521 zł | 18 oferty |