Karta pamięci Intenso microSD Card UHS-I Professional 64 GB (3433490)
Zdjęcia 3 |
Intenso microSDXC Card UHS-I Professional 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intenso microSD Card UHS-I Professional
Ceny na Intenso microSD Card UHS-I Professional |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card UHS-I Professional 16 GB | od 40 zł | 2 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Professional 32 GB | od 46 zł | 2 oferty | ||
Intenso microSD Card UHS-I Professional 64 GB | od 19 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →