Karta pamięci Intenso microSD Card Class 4 4 GB (3403450)
Zdjęcia 4 |
Intenso microSDHC Card Class 4 4Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso microSD Card Class 4 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci INTENSO microSDHC 4GB Class 4 | 25 zł |
Karta pamięci INTENSO microSDHC 4GB Class 4 MICROSD - CLASS 4 | 25 zł |
Modyfikacje Intenso microSD Card Class 4
Ceny na Intenso microSD Card Class 4 |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card Class 4 4 GB | od 25 zł | 3 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 4 8 GB | od 21 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 4 16 GB | od 35 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 4 32 GB | od 40 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →