Карта пам'яті Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 2 ТБ (STJR2000400)
Відео 7Фото 7 |
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 2048Gb |
|
Тип пам'яті PCIe Gen4x2 NVMe
Підтримується пристроями: Xbox Series X і Xbox Series S
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 2 ТБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate Expansion Card for Xbox Series XS 2TB NVMe Expansion SSD 3-Letnie | 1 299 zł |
SEAGATE Karta rozszerzeń SEAGATE Storage Expansion Card do Xbox Series X S | 1 317 zł |
SEAGATE Karta rozszerzenia przestrzeni dyskowej 2TB dla konsoli Xbox Serie | 1 321 zł |
Seagate Karta rozszerzeń Storage Expansion Card do Xbox Series X/S 2TB | 1 299 zł |
Karta rozszerzeń Xbox Series X/S 2TB | 1 691 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S
Ціни на Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S |
---|---|---|---|---|
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 512 ГБ | від 456 zł | 16 пропозицій | ||
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 1 ТБ | від 699 zł | 16 пропозицій | ||
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 2 ТБ | від 1 299 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →