Карта пам'яті Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ
Фото 7 |
Patriot Memory LX microSDXC Class 10 64Gb |
|
Бюджетна картка пам'яті типу microSDXC із базовими показниками швидкості обміну даними. Накопичувач підійде для використання у відеореєстраторах з роздільною здатністю відеозйомки Full HD, у смартфонах та іншій мобільній техніці, де не потрібна висока швидкість читання та запису інформації. Конкретні швидкісні характеристики Patriot Memory LX microSDXC Class 10 64Gb становлять 40 МБ/с при читанні даних та 10 МБ/с під час запису.
Насправді ці показники часто перевищують «паспортні» значення. Також картці присвоєно клас відеозйомки V10. Він гарантує, що швидкість запису стабільно триматиметься на рівні не нижче зазначених 10 МБ/с. За промовчанням накопичувач має файлову систему exFAT. У стандартну комплектацію картки пам'яті зазвичай входять перехідник на повноцінний SD-розмір та пластиковий бокс, що використовується для зберігання та транспортування флешки. Що ж до гарантії, її термін, зазвичай, сягає 5 років. Ці моменти бажано заздалегідь уточнювати у продавця товару ще етапі узгодження замовлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ
Усі ціни 10 →Patriot Karta pamięci MicroSDXC 64GB LX Series SFPATMDG64LXS02 | 20 zł |
Patriot LX Series 64GB microSDXC Class 10 UHS-I RF-SDMIC-PDP-033 | 26 zł |
Patriot Karta pamięci MicroSDXC 64GB LX Series 68987 | 19 zł |
Patriot LX Series microSDHC 64GB Class 10 UHS-I | 51 zł |
Patriot Memory Patriot LX Series microSDHC 64GB Class 10 UHS-I | 29 zł |
Модификації Patriot Memory LX microSD Class 10
Ціни на Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ | від 15 zł | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 ГБ | від 14 zł | 8 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ | від 14 zł | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ | від 37 zł | 15 пропозицій |