Карта пам'яті A-Data Premier microSD UHS-I Class10 128 ГБ (AUSDX128GUICL10A1-RA1)
Фото 5 |
A-Data Premier microSDXC UHS-I Class10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Premier microSD UHS-I Class10 128 ГБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adata microSD Premier 128GB UHS1/CL10/A1+adapter SFADAMD128U1C17 | 56 zł |
Karta pamięci ADATA Premier microSD 128GB | 54 zł |
ADATA Premier microSDXC 128GB 100R/25W UHS-I Class 10 A1 V10 + Adapter RF- | 58 zł |
ADATA microSD 128GB Class10 + SD AUSDX128GUICL10A1-RA1 | 54 zł |
Karta pamięci ADATA Premier microSD 128GB | 54 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації A-Data Premier microSD UHS-I Class10
Ціни на A-Data Premier microSD UHS-I Class10 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 32 ГБ | від 17 zł | 12 пропозицій | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 64 ГБ | від 23 zł | 14 пропозицій | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 128 ГБ | від 50 zł | 16 пропозицій | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 256 ГБ | від 89 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →