Карта пам'яті Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ
Фото 7 |
Patriot Memory LX microSDXC Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Memory LX Series Micro SD PSF128GMDC10 Karta pamięci micro SD 128 | 36 zł |
Patriot LX Series | 51 zł |
Patriot Karta pamięci MicroSDHC PATRIOT 128GB LX Series SFPATMD128LXS03 | 37 zł |
Patriot LX Series 128GB microSDXC Class 10 UHS-I RF-SDMIC-PDP-036 | 47 zł |
PATRIOT MicroSDHC Card LX Series 128GB UHS-I/Class 10 | 85 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Patriot Memory LX microSD Class 10
Ціни на Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ | від 15 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 ГБ | від 15 zł | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ | від 14 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ | від 36 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →