Karta pamięci Patriot Memory LX microSD Class 10 128 GB
Zdjęcia 7 |
Patriot Memory LX microSDXC Class 10 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory LX microSD Class 10 128 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Memory LX Series Micro SD PSF128GMDC10 Karta pamięci micro SD 128 | 38 zł |
Patriot LX Series | 51 zł |
Patriot Karta pamięci MicroSDHC PATRIOT 128GB LX Series SFPATMD128LXS03 | 37 zł |
Patriot LX Series 128GB microSDXC Class 10 UHS-I RF-SDMIC-PDP-036 | 47 zł |
PATRIOT MicroSDHC Card LX Series 128GB UHS-I/Class 10 | 85 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Patriot Memory LX microSD Class 10
Ceny na Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 GB | od 15 zł | 10 oferty | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 GB | od 14 zł | 11 oferty | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 GB | od 14 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 GB | od 37 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →