Karta pamięci Patriot Memory LX microSD Class 10 32 GB (PSF32GMDC10)
Zdjęcia 3 |
Patriot Memory LX microSDHC Class 10 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory LX microSD Class 10 32 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Memory PSF32GMDC10 Karta Microsd Czarny 32 GB | 15 zł |
Patriot LX Series | 48 zł |
Patriot LX Series 32GB microSDHC Class 10 UHS-I RF-SDMIC-PDP-034 | 23 zł |
Patriot LX Series microSDHC 32GB Class 10 UHS-I | 40 zł |
Patriot Memory Patriot LX Series microSDHC 32GB Class 10 UHS-I | 19 zł |
Karta Patriot LX Series MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 (PSF32GMDC10) | 21 zł |
Modyfikacje Patriot Memory LX microSD Class 10
Ceny na Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 GB | od 15 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 GB | od 15 zł | 6 oferty | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 GB | od 14 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 GB | od 38 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →