Karta pamięci GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 GB (M1AA-0320R12)
Zdjęcia 4 |
GOODRAM microSDHC 100 Mb/s Class 10 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 GB
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram Micro SDHC Class 10 UHS-I U1 M1AA-0320R12 Karta Pamięci 32 GB Czar | 15 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSDHC 32GB CL10 + adapter SFGODMDG32M1AA0 | 14 zł |
Karta pamięci 32GB microSDHC+adapter class 10 UHS-I GOODRAM M1AA-0320R12 | 21 zł |
GOODRAM 32GB microSDHC class 10 UHS I + adapter RF-SDMIC-GR-095 | 22 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDHC 32GB | 22 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10
Ceny na GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 GB | od 13 zł | 28 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 GB | od 14 zł | 24 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 GB | od 15 zł | 32 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 GB | od 41 zł | 28 oferty | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 GB | od 80 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →