Карта пам'яті GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 ГБ (M1AA-0640R12)
Фото 4 |
GOODRAM microSDXC 100 Mb/s Class 10 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 ГБ
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram Class 10 A0025034 MicroSD Czarny 64 GB | 22 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD 64GB CL10 UHS I + adapter SFGODMDG64M1A12 | 18 zł |
GOODRAM 64GB microSDXC class 10 UHS I + adapter RF-SDMIC-GR-103 | 22 zł |
Karta MicroSD Goodram 64 GB cl 10 UHS I + adapter M1AA-0640R12 | 29 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDXC 64GB | 23 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10
Ціни на GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 ГБ | від 13 zł | 26 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 ГБ | від 14 zł | 23 пропозиції | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 ГБ | від 15 zł | 30 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 ГБ | від 44 zł | 31 пропозиція | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 ГБ | від 78 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →