Карта пам'яті GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ (M1A4-0640R12)
GOODRAM M1A4 All in One microSDXC 64Gb |
|
Універсальний комплект із накопичувача microSD та USB-картридера 2.0 для зручного обміну даними між смартфонами, планшетами, цифровими камерами та комп'ютерами. Флешка UHS-I Class 1 з комплекту відноситься до 10-го швидкісного класу, а швидкість запису інформації на неї заявлена на рівні 10 МБ/с. Читання даних з картки пам'яті робиться набагато швидше - із заявленою швидкістю до 100 МБ/с.
Для використання спільно з фотоапаратами або відеокамерами у комплектацію GOODRAM M1A4 All in One microSDXC 64Gb також увімкнено адаптер на повноформатний SD-розмір. Картридер з універсального комплекту постачання обладнаний конекторами microUSB та USB A (стандарту 2.0). Замість ковпачка, що постійно втрачається, в конструкції картридера застосовується поворотна система закривання USB-портів. На карту пам'яті компанія GOODRAM люб'язно надає обмежену довічну гарантію, тоді як термін гарантії на картридер зазвичай становить 2 роки. Поставляється цей комплект у картонній упаковці із прозорою передньою панеллю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ
Усі ціни 13 →Goodram Microsdhc 5908267930281EAN Microsd Czarny 64 GB | 31 zł |
GOODRAM 64GB microSDXC class 10 UHS I + adapter + czytnik RF-SDMIC-GR-099 | 31 zł |
Karta pamięci GOODRAM M1A4 All in One microSDXC 64GB | 31 zł |
Karta pamięci z adapterem i czytnikiem kart GoodRam All in one M1A4-0640R1 | 52 zł |
Модификації GOODRAM M1A4 All in One microSD
Ціни на GOODRAM M1A4 All in One microSD |
---|---|---|---|---|
GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ | від 22 zł | 13 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ | від 25 zł | 14 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ | від 47 zł | 15 пропозицій |