Карта пам'яті GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ (M1A4-0320R12)
Фото 3 |
GOODRAM M1A4 All in One microSDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM Microsd 32gb Card Class 10 adpter czytnik kart - blister M1A4-0320 | 23 zł |
GOODRAM 32GB microSDHC class 10 UHS I + adapter + czytnik RF-SDMIC-GR-098 | 25 zł |
Karta pamięci GOODRAM M1A4 All in One microSDHC 32GB | 25 zł |
Karta pamięci z adapterem i czytnikiem kart GoodRam All in one M1A4-0320R1 | 47 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації GOODRAM M1A4 All in One microSD
Ціни на GOODRAM M1A4 All in One microSD |
---|---|---|---|---|
GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ | від 22 zł | 13 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ | від 25 zł | 14 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ | від 47 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →