Карта пам'яті GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 32 ГБ (M1A0-0320R12)
Фото 5 |
GOODRAM microSDHC 60 Mb/s Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 32 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci GOODRAM M1A0 microSDHC 32GB | 25 zł |
Karta pamięci GOODRAM M1A0 microSDHC 32GB M1A0-0320R12 | 25 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDHC, 32 GB, Class 10 + adapter SD | 33 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSD (microSDHC) 32GB class 10 UHS-I + adapter SD | 20 zł |
Karta pamięci Goodram M1AA microSD 32GB 100MB/s UHS-I klasa 10 z adapterem | 14 zł |
Karta pamięci GOODRAM M1A0-0320R12, microSD, 32 GB | 30 zł |
Модификації GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10
Ціни на GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 16 ГБ | від 14 zł | 4 пропозиції | ||
GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 32 ГБ | від 14 zł | 9 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 64 ГБ | від 26 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →