Карта пам'яті GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 ГБ (M1AA-0320R12)
Фото 4 |
GOODRAM microSDHC 100 Mb/s Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 ГБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram Micro SDHC Class 10 UHS-I U1 M1AA-0320R12 Karta Pamięci 32 GB Czar | 15 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSDHC 32GB CL10 + adapter SFGODMDG32M1AA0 | 14 zł |
GOODRAM 32GB microSDHC class 10 UHS I + adapter RF-SDMIC-GR-095 | 22 zł |
Karta pamięci GoodRam 32GB cl 10 UHS I + adapter M1AA-0320R12 | 26 zł |
Karta pamięci GOODRAM microSDHC 32GB | 22 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10
Ціни на GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 ГБ | від 13 zł | 26 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 ГБ | від 14 zł | 23 пропозиції | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 ГБ | від 15 zł | 30 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 ГБ | від 44 zł | 31 пропозиція | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 ГБ | від 78 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →