Karta pamięci MediaRange microSD Class 10 with Adapter 32 GB (MR959)
Zdjęcia 3 |
MediaRange microSDHC Class 10 with Adapter 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MediaRange 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MediaRange.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje MediaRange microSD Class 10 with Adapter
Ceny na MediaRange microSD Class 10 with Adapter |
---|---|---|---|---|
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 4 GB | od 130 zł | 1 oferta | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 8 GB | od 24 zł | 1 oferta | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 16 GB | od 48 zł | 2 oferty | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 32 GB | od 32 zł | 1 oferta | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 64 GB | od 29 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →