Карта пам'яті Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 32 ГБ
Verbatim Premium microSDHC UHS-I Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 32 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Memory Card Microsdhc Scheda Di Memoria Class 10 32 Gb 44083 | 17 zł |
Verbatim - flash memory card - 32 GB - microSDHC | 34 zł |
Karta pamięci VERBATIM microSDHC, 32 GB, Class 10 | 18 zł |
Verbatim Karta pamięci Micro Secure Digital Card Premium, 32GB, micro SDHC | 21 zł |
Verbatim Micro SDHC 32GB Class10 UHS-I + Adapter | 17 zł |
Verbatim 32GB microSDHC Premium 90MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 25 zł |
Модификації Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10
Ціни на Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 17 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 28 zł | 5 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 42 zł | 10 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 92 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →