Карта пам'яті Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 ГБ (44087)
Verbatim Premium microSDXC UHS-I Class 10 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Karta pamięci microSDXC z adapterem 256 GB prędkość odczytu do 90 | 142 zł |
Karta pamięci VERBATIM microSDXC 256GB | 99 zł |
Karta Verbatim Premium MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U1 (44087) | 92 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10
Ціни на Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 17 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 28 zł | 5 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 42 zł | 10 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 92 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →