Карта пам'яті Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 ГБ (44084)
Verbatim Premium microSDXC UHS-I Class 10 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta Verbatim Premium MicroSDHC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 (44084) | 33 zł |
Karta pamięci VERBATIM microSDHC, 64 GB, Class 10 + adapter SD | 32 zł |
Verbatim Karta pamięci Micro Secure Digital Card Premium, 64GB, micro SDXC | 28 zł |
Verbatim 64GB microSDXC Premium 90MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 29 zł |
Модификації Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10
Ціни на Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 17 zł | 6 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 28 zł | 5 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 42 zł | 9 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 92 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →