Карта пам'яті Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 ГБ
Verbatim Premium microSDXC UHS-I Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta Verbatim Premium MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U1 (44085) | 43 zł |
Verbatim Verbatim SDXC 128GB micro Premium Black 44085 | 119 zł |
Karta pamięci VERBATIM, 128 GB | 52 zł |
Karta pamięci Verbatim Premium microSDXC 128GB UHS-I V10 U1 (90R/10W) + ad | 122 zł |
Verbatim Karta pamięci Micro Secure Digital Card Premium, 128GB, micro SDX | 56 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10
Ціни на Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 17 zł | 6 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 28 zł | 5 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 42 zł | 9 пропозицій | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 92 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →