Karta pamięci Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 GB
Verbatim Premium microSDXC UHS-I Class 10 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Premium - 32GB | 68 zł |
Karta Verbatim Premium MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U1 (44085) | 43 zł |
Verbatim Verbatim SDXC 128GB micro Premium Black 44085 | 119 zł |
Karta pamięci VERBATIM, 128 GB | 52 zł |
Karta pamięci Verbatim Premium microSDXC 128GB UHS-I V10 U1 (90R/10W) + ad | 122 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10
Ceny na Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 32 GB | od 17 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 GB | od 28 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 GB | od 42 zł | 10 oferty | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 GB | od 92 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →