Karta pamięci Verbatim SD Class 10 64 GB
Zdjęcia 6 |
Verbatim SDXC Class 10 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim SD Class 10 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Memory Card Sdxc Scheda Di Memoria Class 10 64 Gb 44024 | 44 zł |
Verbatim microSDXC Flash Card, 64GB, SDXC, 44024, do archiwizacji danych | 46 zł |
Verbatim Premium Micro Sd Class 10 64gb Memory Card Niebieski,Czarny 44024 | 67 zł |
Modyfikacje Verbatim SD Class 10
Ceny na Verbatim SD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim SD Class 10 32 GB | od 35 zł | 4 oferty | ||
Verbatim SD Class 10 64 GB | od 44 zł | 3 oferty | ||
Verbatim SD Class 10 128 GB | od 84 zł | 2 oferty | ||
Verbatim SD Class 10 256 GB | od 107 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →