Karta pamięci Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 GB (44084)
Verbatim Premium microSDXC UHS-I Class 10 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci VERBATIM microSDHC, 64 GB, Class 10 + adapter SD | 33 zł |
Karta Verbatim Premium MicroSDHC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 (44084) | 33 zł |
Verbatim Karta pamięci Micro Secure Digital Card Premium, 64GB, micro SDXC | 28 zł |
Verbatim 64GB microSDXC Premium 90MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 29 zł |
Modyfikacje Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10
Ceny na Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 32 GB | od 17 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 GB | od 28 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 GB | od 42 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 GB | od 94 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →