Karta pamięci PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 64 GB (P-SDU64GV31100PRO-GE)
Zdjęcia 3 |
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY PRO Elite microSDXC 64GB + Adapter SD RF-SDMIC-PNY-005 | 30 zł |
Karta pamięci PNY 64 GB Adapter | 52 zł |
Karta PNY PRO Elite MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (P-SDU64GV311 | 26 zł |
PNY PRO Elite microSD 64GB 100/60 MB/s U3 V30 A1 | 30 zł |
PNY PRO Elite microSD 64GB 100/60 MB/s U3 V30 A1 | 30 zł |
Modyfikacje PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC
Ceny na PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC |
---|---|---|---|---|
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 64 GB | od 26 zł | 6 oferty | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 128 GB | od 60 zł | 2 oferty | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 256 GB | od 80 zł | 6 oferty | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 512 GB | od 130 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →