Karta pamięci PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 256 GB (P-SDU256V32100PRO-GE)
Zdjęcia 8 |
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 256Gb |
|
Szybka karta pamięci microSDXC do smartfonów, tabletów, dronów, kamer akcji, konsol do gier i innych urządzeń przenośnych z odpowiednimi gniazdami rozszerzeń na pokładzie. Model zapewnia wysoką wydajność wymiany danych: w trybie nagrywania utrzymuje wskazówkę prędkościomierza w pobliżu 90 MB/s, a podczas odczytu informacji prędkość przesyłania plików sięga 100 MB/s. Jednocześnie PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 256Gb jest doskonale przystosowany do pracy z wideo 4K – pendrive ma oznaczenie klasy nagrywania wideo V30.
Gwarantuje się, że prędkość zapisu danych na nim nie spadnie poniżej 30 MB/s podczas nagrywania filmów, co eliminuje rozrywanie i wypadanie klatek. W pamięci dysku możliwa jest także instalacja aplikacji mobilnych - wysoki IOPS, odpowiadający klasie A2, zapewnia bezproblemowe uruchamianie programów i szybką obsługę danych z uruchomionych aplikacji. W standardzie model wyposażony jest w adapter dla „dorosłego” rozmiaru SD. Model może pochwalić się także dożywotnią ograniczoną gwarancją udzielaną bezpośrednio od producenta PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Kup PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 256 GB
Pny Pro Elite P-SDU256V32100PRO-GE Karta MicroSDXC 256GB Czarny/Szary | 134 zł |
PNY microSDXC PRO Elite 256GB 100/90 MB/S U3 V30 A2 | 80 zł |
Karta PNY PRO Elite MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (P-SDU256V32 | 162 zł |
PNY microSDXC PRO Elite 256GB 100/90 MB/S U3 V30 A2 | 80 zł |
Modyfikacje PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC
Ceny na PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC |
---|---|---|---|---|
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 64 GB | od 26 zł | 6 oferty | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 128 GB | od 60 zł | 2 oferty | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 256 GB | od 80 zł | 6 oferty | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 512 GB | od 130 zł | 2 oferty |