Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ (SDSQUAR-064G-GN6MA)
Фото 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra Android microSDXC 64 GB 140 MB/s A1 C1 | 36 zł |
SanDisk Ultra microSD/SD-card - 140MB - 64GB | 43 zł |
SanDisk Karta Ultra microSDXC 64GB 140MB/s A1 + Adapter SD SFSANMDG64AB140 | 35 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 64GB Android 140MB/s A1 UHS-I + Adapter RF-SDMIC-S | 37 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 64GB + Adapter | 34 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 24 zł | 29 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 32 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 44 zł | 32 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 ГБ | від 140 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 90 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 ГБ | від 171 zł | 5 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 165 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 384 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →