Карта пам'яті Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 ГБ
Silicon Power Superior Pro Color microSDXC UHS-I Class 10 64Gb |
|
Кольоровий накопичувач формату microSDXC для використання спільно зі смартфонами, планшетами, екшн-камерами, відеореєстраторами та іншою портативною електронікою, де є відповідний слот розширення пам'яті. Втім, з комплектним перехідником на SD-розмір флешка спокійнісінько стане і у «врослі» фотоапарати. Модель належить до гвардії карток пам'яті 10-го швидкісного класу, працює вона по шині UHS-I U3.
При записі даних на носій можна вичавити швидкість до 80 МБ/с, при зчитуванні інформації з нього до 90 МБ/с. Клас відеозйомки Silicon Power Super Superior MicroSDXC UHS-I Class 10 64Gb позначається індексом V30. Картка пам'яті добре справляється із записом відео у роздільній здатності 4К без розривів і випадань кадрів. Швидкість збереження даних на флешку не просідає нижче 30 МБ/с. Виробник надає на продукт обмежену 5-річну гарантію. Відмінна риса моделі - яскраве зовнішнє оформлення, причому в різних об'ємах пам'яті накопичувач виконаний в різних палітрах кольорів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 ГБ
Silicon Power Karta pamięci Silicon Power microSDXC Superior Pro 64GB V30 | 38 zł |
Karta Pamięci SILICON POWER Superior Pro, Micro SDXC, 64 GB, Class V30/Cla | 31 zł |
Silicon Power mSDXC Superior Pro V30 64GB UHS-1+ ad - DARMOWY PACZKOMAT OD | 26 zł |
Karta pamięci Silicon Power microSDXC Superior Pro 64GB V30 UHS-1 U3 A1 + | 25 zł |
Модификації Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10
Ціни на Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 25 zł | 4 пропозиції | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 53 zł | 7 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 102 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 218 zł | 3 пропозиції |