Карта пам'яті Silicon Power microSDHC Class 10 4 ГБ
Silicon Power microSDHC Class 10 4Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Silicon Power microSDHC Class 10
Ціни на Silicon Power microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power microSDHC Class 10 8 ГБ | від 14 zł | 8 пропозицій | ||
Silicon Power microSDHC Class 10 16 ГБ | від 15 zł | 8 пропозицій | ||
Silicon Power microSDHC Class 10 32 ГБ | від 12 zł | 8 пропозицій |