Карта пам'яті Silicon Power microSDHC Class 10 16 ГБ
Silicon Power microSDHC Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power microSDHC Class 10 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silicon Power Class10 16GB microSDHC karta pamięci SP016GBSTH010V10-SP | 32 zł |
Karta Silicon Power MicroSDHC 16 GB Class 10 (SP016GBSTH010V10SP) | 20 zł |
Karta pamięci SILICON POWER microSDHC, 16 GB, Class 10 + adapter | 18 zł |
Silicon Power 16 GB, MicroSDHC, Flash memory class 10, SD adapter ...nie z | 18 zł |
MicroSD 16GB class 10 Karta pamięci + adapter SD MicroSD 16GB SP | 23 zł |
Модификації Silicon Power microSDHC Class 10
Ціни на Silicon Power microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power microSDHC Class 10 8 ГБ | від 15 zł | 7 пропозицій | ||
Silicon Power microSDHC Class 10 16 ГБ | від 18 zł | 6 пропозицій | ||
Silicon Power microSDHC Class 10 32 ГБ | від 12 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →