Карта пам'яті Transcend microSDHC Class 10 16 ГБ
Відео 5 |
Transcend microSDHC Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSDHC Class 10 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend microSDHC 16GB Class 10 | 45 zł |
Transcend 300S MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 | 24 zł |
Transcend 300S MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U3 | 26 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend microSDHC Class 10
Ціни на Transcend microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDHC Class 10 4 ГБ | від 27 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend microSDHC Class 10 8 ГБ | від 42 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend microSDHC Class 10 16 ГБ | від 24 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend microSDHC Class 10 32 ГБ | від 69 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →