Карта пам'яті Transcend microSDHC Class 10 8 ГБ (TS8GUSDHC10)
Відео 5 |
Transcend microSDHC Class 10 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSDHC Class 10 8 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend 8 GB microSDXC/SDHC Class 10 Premium z adapterem TS8GUSDHC10 | 57 zł |
Transcend MicroSDHC/SDHC C10 - 8GB | 42 zł |
Karta Transcend 133x MicroSDHC 8 GB Class 10 (TS8GUSDC10) | 76 zł |
Karta pamięci TRANSCEND Premium microSD, 8 GB, Class 10 + adapter SD | 148 zł |
Karta pamięci Transcend MicroSDHC 8GB Class10 + adapter (TS8GUSDHC10) | 51 zł |
Transcend Karta pamięci microSDXC 8GB Class 10 Premium TS8GUSDC10 | 65 zł |
Karta Transcend MicroSDHC 8 GB Class 10 UHS-I (TS8GUSDHC10) | 50 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend microSDHC Class 10
Ціни на Transcend microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDHC Class 10 4 ГБ | від 27 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend microSDHC Class 10 8 ГБ | від 42 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend microSDHC Class 10 16 ГБ | від 24 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend microSDHC Class 10 32 ГБ | від 69 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →