Карта пам'яті Transcend Premium 400x microSD UHS-I 8 ГБ (TS8GUSDU1)
Фото 3 |
Transcend Premium 400x microSDHC UHS-I 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend Premium 400x microSD UHS-I 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend MicroSDHC/SDHC U1 400x - 8GB | 42 zł |
Karta Transcend Premium MicroSDHC 8 GB Class 10 UHS-I/U1 (TS8GUSDU1) | 81 zł |
Transcend microSDHC Class 10 UHS-I (Premium) | 43 zł |
Karta Transcend Premium MicroSDHC 8 GB Class 10 UHS-I/U1 (TS8GUSDCU1) | 74 zł |
Модификації Transcend Premium 400x microSD UHS-I
Ціни на Transcend Premium 400x microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 8 ГБ | від 42 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 16 ГБ | від 42 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 32 ГБ | від 34 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 64 ГБ | від 67 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 128 ГБ | від 115 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →