Карта пам'яті Transcend Premium 400x microSD UHS-I 32 ГБ
Фото 3 |
Transcend Premium 400x microSDHC UHS-I 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend Premium 400x microSD UHS-I 32 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend MicroSDHC/SDHC U1 400x - 32GB | 47 zł |
Transcend micro SDHC 32GB UHS-I/CLASS10 TS32GUSDCU1 RF-SDMIC-TRN-003 | 35 zł |
Karta Transcend Premium MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 (TS32GUSDU1) | 62 zł |
Karta pamięci TRANSCEND microSDHC, 32 GB, Class 10 + adapter SD | 62 zł |
Karta pamięci Transcend MicroSDHC Premium 32GB UHS-I U1 (45MB/s) (TS32GUSD | 64 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Transcend Premium 400x microSD UHS-I
Ціни на Transcend Premium 400x microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 8 ГБ | від 42 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 16 ГБ | від 42 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 32 ГБ | від 34 zł | 15 пропозицій | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 64 ГБ | від 67 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 128 ГБ | від 115 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →