Карта пам'яті Transcend SDHC Class 4 4 ГБ
Transcend SDHC Class 4 4Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDHC Class 4 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci TRANSCEND TS4GSDHC4, SDHC, 4 GB | 30 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 4 GB | 33 zł |
TRANSCEND TS4GSDHC4 SDHC 4GB | 27 zł |
Модификації Transcend SDHC Class 4
Ціни на Transcend SDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC Class 4 4 ГБ | від 27 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SDHC Class 4 8 ГБ | від 40 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend SDHC Class 4 16 ГБ | від 46 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →