Karta pamięci Transcend SDHC Class 4 4 GB
Transcend SDHC Class 4 4Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SDHC Class 4 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci TRANSCEND TS4GSDHC4, SDHC, 4 GB | 30 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 4 GB | 33 zł |
TRANSCEND TS4GSDHC4 SDHC 4GB | 27 zł |
Modyfikacje Transcend SDHC Class 4
Ceny na Transcend SDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC Class 4 4 GB | od 27 zł | 4 oferty | ||
Transcend SDHC Class 4 8 GB | od 40 zł | 7 oferty | ||
Transcend SDHC Class 4 16 GB | od 46 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →