Karta pamięci Transcend SD Class 10 64 GB (TS64GSDXC10)
Wideo 16 |
Transcend SDXC Class 10 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SD Class 10 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend SDXC Class 10 Premium - 64GB | 83 zł |
Karta Transcend 200x SDXC 64 GB Class 10 (TS64GSDXC10) | 72 zł |
Karta pamięci TRANSCEND SDXC Class 10, 64GB (Premium) -TS64GSDXC10 | 122 zł |
Transcend Sdxc 64gb Class 10 Memory Card Wielokolorowy TS64GSDXC10 | 75 zł |
Karta Transcend 200x SDXC 64 GB Class 10 (TS64GSDXC10) | 119 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SD Class 10
Ceny na Transcend SD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD Class 10 4 GB | od 42 zł | 2 oferty | ||
Transcend SD Class 10 8 GB | od 45 zł | 6 oferty | ||
Transcend SD Class 10 16 GB | od 32 zł | 6 oferty | ||
Transcend SD Class 10 32 GB | od 47 zł | 6 oferty | ||
Transcend SD Class 10 64 GB | od 72 zł | 5 oferty | ||
Transcend SD Class 10 128 GB | od 102 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →