Карта пам'яті Transcend SD 700S 64 ГБ (TS64GSDC700S)
Відео 2 |
Transcend SDXC 700S 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 700S 64 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend SDC700S 64GB SD card UHS-II U3 285/180 MB/s TS64GSDC700S | 167 zł |
Transcend 700S | 180 zł |
Transcend SDXC 64GB UHS-II 700S/TS64GSDC700S RF-SDMIC-TRN-017 | 184 zł |
Karta Transcend 700S SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (TS64GSDC700S) | 183 zł |
Transcend 700S SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 | 185 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Transcend SD 700S
Ціни на Transcend SD 700S |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 700S 32 ГБ | від 134 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend SD 700S 64 ГБ | від 167 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →