Karta pamięci Transcend SD 700S 64 GB (TS64GSDC700S)
Wideo 2 |
Transcend SDXC 700S 64Gb 32 GB64 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SD 700S 64 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend SDC700S 64GB SD card UHS-II U3 285/180 MB/s TS64GSDC700S | 167 zł |
Transcend 700S | 180 zł |
Transcend SDXC 64GB UHS-II 700S/TS64GSDC700S RF-SDMIC-TRN-017 | 184 zł |
Karta Transcend 700S SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (TS64GSDC700S) | 183 zł |
Transcend 700S SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 | 184 zł |
Transcend 700s Sd Class 10 64gb Memory Card Wielokolorowy TS64GSDC700S | 202 zł |
MEMORY SDXC 64GB UHS-II 700S TS64GSDC700S TRANSCEND | 215 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SD 700S
Ceny na Transcend SD 700S |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 700S 32 GB | od 134 zł | 2 oferty | ||
Transcend SD 700S 64 GB | od 167 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →