Karta pamięci SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 GB (SDSDXXD-128G-GN4IN)
Zdjęcia 16 |
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Class 10 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 GB
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Karta SDXC 128 GB Extreme PRO RescuePRO Deluxe do 200 MB/s UHS-I k | 94 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 200MB/s - 128GB | 111 zł |
SanDisk Karta pamięci Extreme Pro SDXC 128GB 200/90 MB/s V30 UHS-I U3 SFSA | 134 zł |
SanDisk SDXC 128GB Extreme Pro 200/90 MB/s V30 UHS-I U3 RF-SD-SND-204 | 121 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 128GB | 114 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ceny na SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 GB | od 45 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 GB | od 94 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 GB | od 329 zł | 23 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 TB | od 714 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →