Karta pamięci Samsung PRO Ultimate SDXC 128 GB (MB-SY128S/AM)
Zdjęcia 6 |
Samsung PRO Ultimate SDXC 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Ultimate SDXC 128 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung MB-SY128S/WW karta SD Pro Ultimate 128GB 130MB/S | 100 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-SY128S/WW Pro Ultimate SDXC 128GB 200MB/s | 100 zł |
Samsung PRO Ultimate 2023 SD 128GB 200/130MB/s U3 V30 | 100 zł |
Samsung PRO Ultimate SDXC 128GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 200MB/s] RF | 100 zł |
Samsung Samsung PRO Ultimate 2023 SD karta pamięci MB-SY128S/WW | 109 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Ultimate SDXC
Ceny na Samsung PRO Ultimate SDXC |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Ultimate SDXC 64 GB | od 78 zł | 14 oferty | ||
Samsung PRO Ultimate SDXC 128 GB | od 99 zł | 15 oferty | ||
Samsung PRO Ultimate SDXC 256 GB | od 189 zł | 14 oferty | ||
Samsung PRO Ultimate SDXC 512 GB | od 397 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →