Karta pamięci Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 GB
Zdjęcia 5 |
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Pro Plus MB-MD256KB/WW MicroSD z Czytnikiem Niebieski 256 GB | 200 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus (2021) 256GB microSD + czytnik USB | 200 zł |
Samsung Pro PLUS microSDXC 256GB UHS-I U3 [Zapis 120MB/s Odczyt 160MB/s] R | 145 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus MicroSD 256GB + Adapter | 160 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus MicroSD 256GB + Adapter | 160 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Samsung Pro Plus microSDXC 2021
Ceny na Samsung Pro Plus microSDXC 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128 GB | od 69 zł | 23 oferty | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 GB | od 142 zł | 21 oferta | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 GB | od 249 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →