Карта пам'яті Samsung PRO Ultimate SDXC 256 ГБ (MB-SY256S/AM)
Фото 6 |
Samsung PRO Ultimate SDXC 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PRO Ultimate SDXC 256 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung PRO Ultimate Karta SD MB-SY256S/WW 256 GB UHS-I do 200 MB/s przy o | 199 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-SY256S/WW Pro Ultimate SDXC 256GB 200MB/s | 200 zł |
Samsung PRO Ultimate SDXC 256GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 200MB/s] RF | 199 zł |
Samsung Samsung PRO Ultimate 2023 SD karta pamięci MB-SY256S/WW | 199 zł |
Samsung PRO Ultimate 2023 SD 256GB 200/130MB/s U3 V30 | 200 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Samsung PRO Ultimate SDXC
Ціни на Samsung PRO Ultimate SDXC |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Ultimate SDXC 64 ГБ | від 88 zł | 14 пропозицій | ||
Samsung PRO Ultimate SDXC 128 ГБ | від 99 zł | 15 пропозицій | ||
Samsung PRO Ultimate SDXC 256 ГБ | від 189 zł | 14 пропозицій | ||
Samsung PRO Ultimate SDXC 512 ГБ | від 352 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →