Карта пам'яті Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 ГБ
Фото 5 |
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 ГБ
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Pro Plus MB-MD256KB/WW MicroSD z Czytnikiem Niebieski 256 GB | 200 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus (2021) 256GB microSD + czytnik USB | 200 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus MicroSD 256GB + Adapter | 160 zł |
Samsung Pro PLUS microSDXC 256GB UHS-I U3 [Zapis 120MB/s Odczyt 160MB/s] R | 145 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus MicroSD 256GB + Adapter | 160 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Samsung Pro Plus microSDXC 2021
Ціни на Samsung Pro Plus microSDXC 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128 ГБ | від 69 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 ГБ | від 142 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 ГБ | від 249 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →