Карта пам'яті Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512 ГБ (PEF512GEP31MCX)
Відео 1Фото 4 |
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot EP Series 512GB microSDXC V30 RF-SDMIC-PDP-032 | 220 zł |
Karta pamięci PATRIOT microSDXC 512GB EP Pro + Adapter | 375 zł |
Karta pamięci PATRIOT 512 GB Adapter | 265 zł |
Karta pamięci PATRIOT microSDXC 512GB EP Pro + Adapter | 375 zł |
Patriot Memory Karta pamięci z adapterem Patriot Memory EP Pro PEF512GEP31 | 186 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory EP microSDXC V30 A1
Ціни на Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 64 ГБ | від 18 zł | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 128 ГБ | від 27 zł | 8 пропозицій | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 256 ГБ | від 78 zł | 15 пропозицій | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512 ГБ | від 177 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →