Karta pamięci Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512 GB (PEF512GEP31MCX)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot EP Series 512GB microSDXC V30 RF-SDMIC-PDP-032 | 220 zł |
Karta pamięci PATRIOT microSDXC 512GB EP Pro + Adapter | 375 zł |
Karta pamięci PATRIOT 512 GB Adapter | 265 zł |
Karta pamięci PATRIOT microSDXC 512GB EP Pro + Adapter | 375 zł |
Patriot Memory Karta pamięci z adapterem Patriot Memory EP Pro PEF512GEP31 | 186 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory EP microSDXC V30 A1
Ceny na Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 64 GB | od 18 zł | 10 oferty | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 128 GB | od 27 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 256 GB | od 78 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512 GB | od 175 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →