Karta pamięci Verbatim Pro U3 microSD 512 GB (47046)
Verbatim Pro U3 microSDXC 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Pro U3 microSD 512 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Pro U3 512 GB karta pamięci microSDXC czarna klasa 10 UHS-I U3 47 | 218 zł |
Karta pamięci VERBATIM Pro microSDXC 512GB + Adapter | 179 zł |
Verbatim 512GB microSDXC Pro 90MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 179 zł |
Verbatim Microsdxc Pro 512gb Memory Card Przezroczysty 47046 | 202 zł |
Modyfikacje Verbatim Pro U3 microSD
Ceny na Verbatim Pro U3 microSD |
---|---|---|---|---|
Verbatim Pro U3 microSD 32 GB | od 28 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Pro U3 microSD 64 GB | od 36 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Pro U3 microSD 128 GB | od 49 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Pro U3 microSD 256 GB | od 99 zł | 6 oferty | ||
Verbatim Pro U3 microSD 512 GB | od 179 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →